Oferta dla dewelopera

29 – letnie doświadczenie w projektowaniu i systematyczna obserwacja rynku budowlanego sprawia, że projekty ARCHON+ zawierają rozwiązania proste i ekonomiczne, a jednocześnie solidne i trwałe. Już od wielu lat współpracujemy z Deweloperami przy realizacji osiedli domów i budynków wielorodzinnych – współpraca z nami to minimalizacja ryzyka inwestycyjnego i sprawdzone rozwiązania, a duży wybór projektów domów i budynków pozwoli stworzyć osiedle odpowiadające różnym potrzebom Państwa Klientów. Na naszym koncie mamy już dziesiątki zrealizowanych osiedli, posiadamy dostęp do branżystów w każdym momencie realizacji inwestycji, jak nikt znamy preferencje Klientów.


W ramach współpracy oferujemy:

Atrakcyjne rabaty

Atrakcyjne rabaty

Oprócz atrakcyjnych cen projektów oferujemy również korzystne rabaty na projekty z naszej oferty. Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta. O szczegóły zapytaj naszych Doradców.
Tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Zagospodarowanie terenu

Koncepcja zagospodarowania terenu

Oferujemy bezpłatne przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenu wraz z doborem optymalnych projektów domów z naszej kolekcji. Ponadto architekci ARCHON+ pozostają do dyspozycji w zakresie analizy możliwości zagospodarowania działki, czy weryfikacji zapisów Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Wizualizacja osiedli

Wizualizacje osiedli

Wizualizacje osiedli przygotowywane są w bardzo wysokiej jakości. Idealnie nadają się na materiały reklamowe publikowane w internecie, drukowane na ulotkach, a nawet do druku na billboardy formatu 5x4 m.
Nasz Klient zawsze ma wpływ na kolorystykę i detale wizualizowanych budynków oraz ich otoczenia.
Inwestor może dowolnie kadrować ujęcia tworzonego osiedla, mając znaczny wpływ na stworzenie fotorealistycznych materiałów graficznych.

Kosztorysy

Kosztorysy

Kosztorys budowlany na płycie CD – w wersji edytowalnej (RODOS dla ARCHON+), umożliwia modyfikację cen materiałów, robocizny i sprzętu, modyfikację zastosowanej technologii oraz łatwy eksport danych do innych programów kosztorysowych.

Pakiet graficzny dla dewelopera

Pakiet graficzny do prezentacji inwestycji na stronie internetowej

Do każdego zakupionego projektu otrzymacie Państwo gratis pakiet graficzny składający się z: 2 wizualizacji, rzutów kondygnacji, przekroju, 4 elewacji, umożliwiający pełną prezentację każdego projektu na stronie www.

Wizualizacja wnętrza

Wizualizacje wnętrz

Dodatkowo, w większości przypadków, pakiet graficzny może zostać poszerzony o atrakcyjne, wykonane w nowoczesnej stylistyce wnętrza: stref dziennych, kuchni czy łazienek. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wizualizacji wnętrz, skontaktuj się z nami, tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Projekt baneru reklamowego dla inwestycji dewelopera

Projekt banera reklamowego

Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnego projektu graficznego realizowanej inwestycji, który można wykorzystać do przygotowania: banera reklamowego, billboardu lub reklamy prasowej.

Makieta domu

Makiety domów i osiedli

Wysokiej jakości makiety pomogą Państwu w prezentacji planowanej inwestycji. Największą popularnością cieszą się makiety domów i osiedli wykonane w skali 1:70 i 1:100. Istnieje możliwość dostosowania skali makiety do indywidualnych potrzeb Klienta. O szczegóły zapytaj naszych Doradców, tel. 12 37 21 990, e-mail: deweloper@archon.pl

Karta mieszkania - przykład

Karty mieszkań budynków wielorodzinnych

Na karcie znajdziecie Państwo wizualizację całego budynku z zaznaczoną lokalizacją mieszkania oraz duży, czytelny rzut ze zwymiarowanymi wszystkimi pomieszczeniami. Karty są przygotowane dla każdego z dostępnych mieszkań w budynku.

Osiedla domów - serwis deweloperów

Reklama w serwisie internetowym

  • możliwość reklamy sprzedawanych domów/ mieszkań realizowanych z naszych projektów,
  • atrakcyjna oferta dla Dewelopera,
  • osiedla domów - prezentacje deweloperów z całej Polski,
  • galeria realizacji - imponujące zdjęcia osiedli domów,
  • poradnik Inwestora stworzony z myślą o Deweloperze,
  • forum o osiedlach domów,
  • specjalne konkursy i promocje dla Deweloperów.

Sprawdzone projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych

289
Do zabudowy szeregowej
289
Tanie w budowie
289
Budynki wielorodzinne

Wszystkie projekty domów jedno- i wielorodzinnych wraz z cenami można zobaczyć na naszej stronie archon.pl. Na stronie znajduje się również kilkadziesiąt tysięcy zdjęć z realizacji wgranych przez naszych klientów. Najlepszą rekomendacją dla projektów ARCHON+ są tysiące klientów, którzy mieszkają już w domach wybudowanych według jednego z naszych projektów i polecają je innym.

Zapraszamy do współpracy.

Aby uzyskać więcej szczegółów zadzwoń pod numer tel: 12 37 21 990
lub wyślij e-mail na deweloper@archon.pl

Realizacje domów i osiedli mieszkaniowych

Zobacz wybrane zdjęcia z realizacji Deweloperów, którzy już nam zaufali!