Referencje

Przedstawiamy Referencje Deweloperów wystawione dla ARCHON+ Biuro Projektów:

1. Referencje otrzymane od firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa ENERGOBUDOWA
Przedsiębiorstwo Budownictwa ENERGOBUDOWA do realizacji osiedla domów jednorodzinnych w Sochaczewie - "Osiedle Akacjowe" wykorzystuje gotowe projekty z kolekcji Biura Projektów ARCHON+.

Dzięki profesjonalnej obsłudze, a także terminowości, inwestycja została sprawnie i szybko zaplanowana. Otrzymane materiały graficzne oraz wizualizacje osiedla w znacznym stopniu ułatwiają prezentacje osiedla. Dzięki temu łatwiej pozyskać kolejnych klientów.

Polecam współpracę z ARCHON+. To firma z dużym doświadczeniem.

Henryk Jeżak
Właściciel
 

2. Referencje otrzymane od firmy Przedsiębiorstwo Budowlane TOMBUD Sp. z o.o.

Nasz firma: Przedsiębiorstwo Budowlane TOMBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu współpracuje z Biurem Projektów ARCHON+ od 2008 r. tj. od rozpoczęcia budowy osiedla kilkudziesięciu domów jednorodzinnych na osiedlu "Leśna Kraina" w Obrowie k.Torunia.

O podjęciu współpracy zadecydowała oferta kompleksowej obsługi, w ramach której oprócz precyzyjnej i szczegółowej dokumentacji technicznej mogliśmy liczyć na adaptację projektów. Przyjazna atmosfera w kontaktach z pracownikami ARCHON+ oraz szybka i terminowa obsługa każdego etapu inwestycji, pozawala na sprawne zrealizowanie zamierzonych przez nas celów. Dynamiczna i elastyczna firma jaką jest ARCHON+ dopasowuje swoją ofertę do zmieniających się trendów na rynku, pomagając równocześnie nam jako Inwestorowi dobrać najlepsze, nowoczesne projekty domów dla naszych Klientów.
 
 
Na szczególne uznanie zasługuje pomoc w promocji naszej Inwestycji. Dzięki otrzymanym wysokiej jakości materiałom graficznym oraz wykonanej przez ARCHON+ fotorealistycznej wizualizacji osiedla, przygotowanie materiałów promocyjnych nie stanowiło problemu. Dodatkowo ARCHON+ zapewnił nam atrakcyjną reklamę naszej inwestycji na portalu www.osiedladomow.pl

Pracownicy ARCHON+ zawsze są do dyspozycji zapewniając z pełnym zaangażowaniem profesjonalną obsługę na każdym etapie inwestycji. Z pełnym przekonaniem możemy potwierdzić wysokie kwalifikacje i kompetencje pracowników ARCHON+, jak też wysoka jakość ich projektów i usług. Dlatego polecamy ARCHON+ innym Inwestorom jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera do współpracy.

Przedsiębiorstwo Budowlane TOMBUD

3. Referencje otrzymane od Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "PIONIER"
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIONIER" do realizacji osiedla domów wielorodzinnych w Kutnie - Osiedle Bukowa wykorzystuje projekty z kolekcji Biura Projektów ARCHON+

Firma ARCHON+ Biuro Projektów z Myślenic wykazała się dużym zaangażowaniem i pomocą przy realizacji inwestycji polegającej na budowie osiedla domów wielorodzinnych przy ul. Bukowej w Kutnie.

Pracownicy z firmy ARCHON+ zaproponowali nam optymalną dokumentację techniczną oraz wykonali wizualizację całego osiedla, która jest bardzo pomocna przy realizacji inwestycji.
 
R.S.M „Pionier” w Kutnie potwierdza dobrą organizację pracy firmy, wysokie kwalifikacje pracowników oraz poleca ją innym inwestorom jako wiarygodnego i solidnego partnera współpracy.

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "PIONIER"

4. Referencje otrzymane od firmy BIZNES POLSKA
Firma BIZNES POLSKA z siedzibą w Rzeszowie korzysta od kilku lat z usług Biura Projektów ARCHON+ z siedziba w Myślenicach, współpraca przy doborze projektów i ich zakup odbywa się w sposób profesjonalny oraz z wysokim zaangażowaniem pracowników firmy ARCHON+

Firma ARCHON+ wykonywała dla naszej firmy również projekty indywidualne na zamówienie – współpraca podczas konsultacji, a później realizacji odbywała się bardzo sprawnie oraz na wysokim poziomie obsługi architektonicznej. Dostarczona dokumentacja przygotowana jest starannie i fachowo co ma pozytywne odzwierciedlenie podczas późniejszej realizacji na budowie.

Ostatnio realizowanym projektem przy współpracy z ARCHON+ jest OSIEDLE ŁUKAWIEC k. Rzeszowa.
 
 
Polecamy współpracę z ARCHON+ jako profesjonalnym partnerem oraz rzetelnym podmiotem gospodarczym.

BIZNES POLSKA

5. Referencje otrzymane od firmy DOMEX Sp. z.o.o.
Firma Domex Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie wystawia pozytywne referencje firmie ARCHON+ Biuro Projektów z siedzibą w Myślenicach.

Firma Domex Sp. z o.o. już od kilku lat współpracuje z Biurem Projektowym ARCHON+, współpracę tą można opisać jako owocną. Firma ARCHON+ zawsze służyła pomocą, pomagała w rozwiązywaniu problemów, na które Spółka Domex napotykała się głównie w fazie przygotowania inwestycji.

Dokumentacja wykonana oraz przesłana przez firmę ARCHON+ odznaczała się wysoką jakością, wszystkie dokumenty były wykonane z odpowiednią dokładnością i starannością.
 
Ostatnią inwestycją jaką firma Domex Sp. z o.o. wykonała we współpracy z Biurem Projektowym ARCHON+ jest budowa osiedla 9 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie.

W najbliższej przyszłości planujemy budowę kolejnych osiedli mieszkaniowych w Rzeszowie i okolicach, mając nadzieję, że inwestycje te zostaną wykonane we współpracy z firmą ARCHON+A

Prezes Zarządu Tadeusz Sidor, DOMEX Sp. z .o.o.

6. Referencje otrzymane od firmy UNIKAMP Sp. z.o.o.
Firma Unikamp Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Strzałowej 8c udziela pozytywnych referencji firmie ARCHON+ Biuro Projektów z Myślenic.

Firma ARCHON+ Biuro Projektów z Myślenic wykazała się dużym zaangażowaniem i pomocą przy realizacji inwestycji polegającej na budowie osiedla domów jednorodzinnych wolno stojących w Osieku Nad Wisłą.

Firma Unikapm Sp. z o.o. potwierdza dobrą organizację pracy firmy, wysoką kwalifikację pracowników oraz poleca ją innym inwestorom jako wiarygodnego i solidnego partnera do współpracy.

Unikamp Sp. z .o.o.
 

7. Referencje otrzymane od firmy TECHNOBUD Sp. z.o.o.

Firma Technobud Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 2, współpracuje z ARCHON+ Biuro Projektów od 2008 roku. Nasze kontakty handlowe przebiegają bardzo sprawnie, przy niezwykle wysokim poziomie obsługi.

Pracownicy ARCHON+ zawsze służą pomocą oraz fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji inwestycji. Dodatkowo wspierają nasze działania promocyjne, poprzez reklamę na portalu www.osiedladomow.pl udostępnianie materiałów graficznych oraz wykonując wysokiej jakości wizualizacje osiedli.

Zakupione dotychczas w ARCHON+ projekty domów jednorodzinnych, realizowane na osiedlu Stefania-Wiązowna, wykonane są bardzo starannie, z dużą dokładnością i szczegółowością, co ma ogromne znaczenie na etapie budowy.  
 
Polecamy ARCHON+ Biuro Projektów, jako profesjonalenego i rzetelnego partnera.

TECHNOBUD
Sp. z .o.o.
ul. Kolejowa 2
01-217 Warszawa

8. Referencje otrzymane od firmy Budowlanej "ANNA-BUD"

Firma Budowlana "ANNA-BUD" Anna Bartela z siedzibą w Bilczy, ul. Marmurowa 60, 26-026 Morawica udziela poytywnej referencji firmie ARCHON+ Biuro Projektów, Barbara Mendel z siedzibą w Myślenicach.

Firma Budowlana "ANNA-BUD" współpracuje z Biurem Projektów ARCHON+ przy realizacji inwestycji polegającej na budowie osiedla domów jednorodzinnych wolnostojących pod nazwą Osiedle Zielone Wzgórze w Bilczy wykorzystując gotowe projekty domów. Współpracę tą określamy jako owocną.

Współpraca przy doborze projektów i ich zakupie odbywa się w sposób profesjonalny oraz z dużym zaangażowaniem pracowników. Wykonana i dostarczona przez firmę ARCHON+ dokumentacja odznacza się wysoką jakością i profesjonalizmem. Wszystkie dokumenty przygotowane starannie i z odpowiednią dokładnością. Specjaliści ARCHON+ zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zadań, wspierając jednocześnie nasze działania promocyjne.
 
 
Z ogromnym przekonaniem polecamy Biuro Projektów ARCHON+ innym inwestorom jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera do współpracy.

Firma Budowlana ANNA-BUD
ul. Marmurowa 60
26-026 Morawica

9. Referencje otrzymane od firmy KM BUILDING

Firma KM BUILDING s.c. z siedzibą w Poznaniu kooperuje z firmą ARCHON+ z siedzibą w Myślenice w zakresie doboru projektów i ich zakupie. Współpraca odbywa się w sposób bardzo rzetelny i profesjonalny, przy wysokim zaangażowaniu pracowników Biura Projektowego ARCHON+.

Firma ARCHON+ wykonała również na nasze indywidualne zamówienie wizualizację naszej inwestycji - osiedle Słoneczne wraz z dostosowaniem budynków pod względem architektoniczno-konstrukcyjnym.

Potencjalnym kontrahentom polecamy firmę ARCHON+ jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Firma KM BUILDING
ul. Rodawska 15
61-312 Poznań
 

10. Referencje otrzymane od firmy S-DOM

Informujemy, że firma S-DOM Andżelika Kwaśnik w latach 2007/2008 zakupiła od ARCHON+ Biuro Projektów z siedzibą w Myślenicach, 32-400 Myślenice przy ulicy Słowackiego 86, w sumie około 30 projektów domów gotowych wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej. Z tego w samym roku 2008 zakupiono 24-projekty do budowy osiedla Wiosennego w Kiełczowie, w czterech różnych wersjach: "Dom pod miłorzębem 2", "Dom w klematisach 5(B)", "Dom w ostróżkach 2", "Dom w bławatkach". Nasza współpraca z firmą ARCHON+ przebiegała bez problemów, projekty gotowe spełniają oczekiwania nasze i oczekiwania naszych Klientów.

Z pełną świadomością i przekonaniem polecamy projekty ARCHON+ mając nadzieję na dalszą, równie owocną współpracę.

Firma S-DOM
ul. Mińska 38
54-610 Wrocław
 

11. Referencje otrzymane od firmy Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe

W imieniu P.B.H.U. WITOLD SZCZUREK jako wykonawcy budowy osiedla domów jednorodzinnych Kwiatowa Łąka w Agatówce k/Stalowej Woli, pragnę wyrazić pozytywną opinię firmie ARCHON+ Biuro Projektów z siedzibą w Myślenicach, zarządaną przez Panią Barbarę Mendel, w zakresie doboru projektów, wizualizacji osiedla oraz doradztwa architektonicznego.

Pragnę podkreślić, że profesjonalizm oraz zaangażowanie pracowników firmy ARCHON+ Biuro Projektów pozwoliło nam na realizację naszego przedsięwzięcia na właściwym poziomie. Dokumentacja dostarczona przez Biuro Projektów jest przygotowana fachowo i bardzo starannie co pozytywnie wpływa na realizację w trakcie budowy.
 
Ważnym aspektem współpracy z ARCHON+ Biuro Projektów jest systematyczny monitoring przez zespół doradców realizacji budowy poszczególnych budynków. Pracownicy zawsze służą radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów pojawiających sie w trakcie realizacji budowy osiedla.

Firma Przedsiębiorstwo Budowalno-Handlowo-Usługowe
ul. K.E.N 5/55
37-450 Stalowa Wola

12. Referencje otrzymane od firmy Zakład Usługowo - Handlowy Kubiczek Marian

Nasza firma współpracuje z Biurem Projektów Archon+ od samego początku rozwoju działalności budowy domów. Większość z naszych inwestycji została zrealizowana w oparciu o projekty architektoniczno-konstrukcyjne Archonu, co więcej kolejne osiedla planujemy również według projektów z Myślenic. O początkach współpracy zadecydowały przygotowane ze smakiem wizualizacje projektowe, przejrzyste katalogi oraz funkcjonalne wnętrza. Na etapie pierwszych budów okazało się, że dokumentacja techniczna jest na równie wysokim poziomie, w związku z czym zarówno my jak i nasi wykonawcy jesteśmy pod wrażeniem dokładności i spójności projektu konstrukcyjnego.

W miarę rozwoju naszej firmy odczuliśmy zapotrzebowanie na dokładniejsze materiały graficzne w celach reklamowych, z których dostarczeniem nigdy nie było problemu. Osobista obecność przedstawiciela Biura Archon+ na naszym stoisku na 5 Targach Domów i Mieszkań w Bielsku-Białej oraz ciekawe propozycje wsparcia marketingowego dla naszej firmy świadczą o wysokiej dbałości o klienta, co w dzisiejszych czasach jest rzeczą najważniejszą w stosunkach biznesowych.
 
 
Najlepszymi referencjami jakie mogę przekazać na Państwa ręce są słowa naszych zadowolonych klientów. Mieszkańcy sprzedanych przez nas nieruchomości chwalą funkcjonalność wnętrz, przemyślane rozplanowanie poszczególnych pomieszczeń oraz wysoką estetykę zewnętrznych elewacji. Żywię nadzieję, że kolejne lata naszej współpracy będą równie owocne, a kolejni nasi klienci równie zadowoleni z mieszkania w domach zaprojektowanych przez Archon+.

Z poważaniem, Bartosz Kubiczek

Firma Zakład Usługowo - Handlowy Kubiczek Marian
ul. Szkolna 84
43 Pisarzowice

13. Referencje otrzymane od firmy Infores Managment s.c.

Firma INFORES S.C. MARIUSZ BODZIOCH GRZEGORZ POLAŃSKI z siedzibą w Przemyślu korzysta z usług Biura Projektów ARCHON+ z siedzibą w Myślenicach, współpraca przy doborze projektów i ich zakupie odbywa się w sposób profesjonalny.

Zaangażowanie pracowników firmy ARCHON+ jest bardzo pomocne na każdym etapie inwestycji. Architekci firmy ARCHON+ służyli radą i konkretnymi rozwiązaniami, które pozwoliły nam usprawnić i zoptymalizować proces projektowania i budowy naszego przedsięwzięcia inwestycyjnego.

Dostarczona dokumentacja przygotowana jest starannie i fachowo co ma pozytywne odzwierciedlenie podczas późniejszej realizacji na budowie. Ostatnio realizowany projekt przy współpracy ARCHON+ jest budowa Osiedla "Lipowca" w Przemyślu.
 
Polecamy współpracę z ARCHON+ jako profesjonalnym partnerem oraz rzetelnym podmiotem gospodarczym.

Z poważaniem,
Mariusz Bodzioch, Grzegorz Polański

Firma Infores Managment s.c.
ul. Mickiewicza 4
Przemyśl

14. Referencje otrzymane od firmy EL PATIO

Jesteśmy firmą deweloperską EL PATIO z siedzibą przy ul. Opolskiej 70, 46-300 Olesno. Z ARCHON+ Biuro Projektów mamy przyjemność współpracować od 2007 roku.

Współpracę z ARCHON+ oceniamy bardzo pozytywnie. Pracownicy biura projektowego na każdym etapie realizacji inwestycji służą fachową wiedzą. Z dużym zaangażowaniem starają się, aby proces inwestycyjny od strony projektowej przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

Otrzymana od ARCHON+ dokumentacja projektowa odznacza się wysoką jakością i profesjonalizmem. Dodatkowo, udostępniane materiały graficzne wspierają nasze działania promocyjne.
 
Potwierdzamy wysokie kwalifikacje pracowników i polecamy ARCHON+ innym inwestorom jako wiarygodnego i solidnego partnera do współpracy.

Z poważaniem,
Piotr Piskorski

Firma ELPATIO
ul. Opolskiej 70,
46-300 Olesno

15. Referencje otrzymane od firmy MATPROJEKT

Firma MATPROJEKT z siedzibą w Rumi udziela pozytywnych referencji firmie ARCHON+ Biuro Projektów z Myślenic.

ARCHON+ Biuro Projektów z Myślenic wykazało się profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem na etapie wyboru projektu dla naszej inwestycji "Dom pod liczi" w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanej w Mostach k/Gdyni przy ulicy Kasztanowej.

Polecamy współpracę z ARCHON+ jako profesjonalnym partnerem oraz rzetelnym podmiotem gospodarczym.

Z poważaniem,
Mateusz Muchewicz

Firma MATPROJEKT
ul. Żwirki i Wigury 4/8
84-230 Rumia
 

16. Referencje otrzymane od firmy HAK DEWELOPER

Nasza firma, po zapoznaniu się z interesującą ofertą cenową Biura Projektów ARCHON+ z siedzibą w Myślenicach, zakupiła kompleksowe projekty 9-ciu domów mieszkalnych jednorodzinnych.

Już na etapie wyboru przez nas typu budynków, które zamieżaliśmy budować, pracownicy ARCHON+ służyli radą i konkretnymi propozycjami. W efekcie wybraliśmy projekty "DOM W SZAFIRKACH", który okazał się trafionym wyborem, chociażby ze względu na usytowanie w terenie i obecne zainteresowanie przyszłych właścicieli. Obecnie całe osiedle jest przygotowywane do sprzedaży domków już na jesień br. Zlecono ostatnie roboty wykonczeniowe oraz zewnętrzne.

Polecamy współpracę z Biurem Projektów ARCHON+ z Myślenic jako profesjonalnym partnerem

Z poważaniem,
Prezes Zarządu Andrzej Kopka

Firma HAK DEWELOPER
ul. Chorzowska 108
40-401 Katowice
 

17. Referencje otrzymane od firmy INVEST GROUP

W latach 2009-2012 biuro projektowe ARCHON+ wykonało projekty: Budynek mieszkalny wielorodzinny z częścią usługowo-handlową o powierzchni całkowitej 2897m2, Budynek mieszkalny wielorodzinny "Dom przy Alei" o powierzchni całkowitej 2874 m2 oraz projekt zagospodarowania terenu.

Wymieniono przez nas projekty charakteryzowały się dużym profesjonalizmem, jakością , estetyką i trafnością przyjętych rozwiązań.

Dodatkowo firma projektowa ARCHON+ wykazała się terminowością i dużą znajomością zagadnień prawnych i formalnych oraz zagadnień wspomagających etap realizacji obiektów.

Na podstawie doświadczeń płynących z dotychczasowej współpracy z w/w biurem, możemy stwierdzić, iż w przyszłości dopuszczamy możliwość zawierania kolejnych umów na wykonanie projektów budowlanych z tak solidną pracownią.
 
 
Polecamy wszystkim korzystanie z profesjonalnego i znakomitego biura projektowe ARCHON+ z Myślenic

Antoni Kokoszka

Firma A.I. Invest Group
ul. Chodenicka 28
32-700 Bochnia

18. Referencje otrzymane od firmy DOMBUD

F.H.U. DOMBUD z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim przy ul. Niepodległości 33D, po zapoznaniu się z interesującą ofertą Biura Projektów ARCHON+ z siedzibą w Myślenicach nawiązał współpracę, która trwa od dwóch lat. W tym czasie zakupiliśmy kilka projektów, które wykorzystaliśmy przy budowie domów jednorodzinnych wolno stojących jak również w zabudowie bliźniaczej. Współpraca przy doborze jak i ich zakupie odbywała się sposób profesjonalny.

Dostarczona dokumentacja została przygotowanie profesjonalnie i fachowo, wszelkie propozycje zmian  w projekcie zgłaszane z naszej strony zostały zaakceptowane i załatwione pozytywnie.

Współpraca przebiega i rozwija się w miłej atmosferze, szybki kontakt z biurem i kompleksowa obsługa, skłaniają nas aby rekomendować Państwa Biuro Projektów ARCHON+ jako godnego zaufania partnera polecanego innym wykonawcom i zainteresowanym firmom.
 
 

Adam Kogut

Firma DOMBUD
ul. Niepodległości 33D
79-110 Stargard Szczeciński

19. Referencje otrzymane od firmy EL PATIO

Firma EL PATIO PIOTR PISKORSKI z siedzibą w Oleśnie korzysta z usług Biura Projektów ARCHON+ z siedzibą w Myślenicach.

Współpraca i zaangażowanie pracowników firmy ARCHON+ na etapach: doboru projektów, zakupu projektów, doradztwa technicznego oraz przygotowania dokumentacji jest na najwyższym poziomie.
Porównując współpracę z innymi firmami z branży projektowania budynków uważam, że ARCHON+ jest najlepszą firmą w Polsce.

Ostatnio realizowane projekty przy współpracy z ARCHON+ to osiedle domów jednorodzinnych w LESZNOWOLI k/Warszawy www.domylesznowola.pl

ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ ARCHON+.
 
 

Piotr Piskorski

Firma EL PATIO
ul. Opolska 70
46-300 OLESNO

20. Referencje otrzymane od firmy Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza 4, nawiązało współpracę z Biurem Projektów ARCHON z siedzibą w Myślenicach od 2005 roku w zakresie doboru projektów oraz ich zakupu.

Powyższa Firma w sposób profesjonalny oraz z bardzo dużym zaangażowaniem i pomocą służy przy realizacji inwestycji, czego przykładem może być wybudowane osiedle domków jednorodzinnych "w Margaretkach".

Kolejnym przykładem jest przygotowanie przez pracowników firmy ARCHON kompletnej dokumentacji technicznej oraz wykonania wizualizacji projektów domków i całego osiedla - aktualnie w budowie, która jest bardzo pomocna przy realizacji inwestycji.

Zarząd Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. poleca inwestorom współpracę z ARCHON, którego uznaje za profesjonalnego, wiarygodnego i solidnego partnera.
 
 

Zarząd TTBS Sp. z o.o.

Prezes Zarządu
mgr Stanisław Żmuda

21. Referencje otrzymane od firmy Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa

Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa korzystała z usług Biura Projektów ARCHON z siedzibą w Myślenicach, zakupiliśmy ponad 20 projektów domów jednorodzinnych, które cieszyły się zainteresowaniem.

Dokumentacja budowlano-kosztorysowa była przygotowana starannie i dostarczona w terminie. Wszelkie nasze zapytania dotyczące dokumentacji były załatwiane od ręki.
 
 

Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa

Członek Zarządu
Zofia Kędzierska

Prezes Zarządu
Jan Rączkowski

22. Referencje otrzymane od firmy BUDSTOL INVEST Sp. z o.o.

BUDSTOL INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Pestalozziego 3 korzysta nieprzerwanie już od kilku lat z usług Biura Projektów ARCHON+ z siedzibą w Myślenicach. W tym czasie zakupiliśmy kilkanaście projektów domów, które wykorzystaliśmy przy budowie zorganizowanych osiedli domów jednorodzinnych w Bydgoszczy i okolicach. Współpraca przy doborze i zakupie tych projektów odbywa się zawsze na najwyższym poziomie.

Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników Biura Projektów ARCHON+ są dla nas bardzo pomocne przy tworzeniu kolejnych koncepcji zorganizowanych osiedli domów jednorodzinnych. Dostarczana dokumentacja jest bardzo czytelna oraz przygotowana starannie i fachowo, co jest bardzo dużym ułatwieniem w procesie starania się o pozwolenia na budowę, jak również ułatwia prace firmom realizującym nasze inwestycje.

Reasumując polecamy Biuro Projektów ARCHON+, jako sprawdzonego i godnego zaufania partnera.
 
 

BUDSTOL INVEST Sp. z o.o.

Prezes Zarządu
Adam Knothe

23. Referencje otrzymane od firmy BUDMAL

Zakład Remontowo-Budowlany Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "BUDMAL" z siedzibą w Katowicach przy ul. Armii Krajowej 463, uprzejmie informuje, że od 2009r. współpracuje z Biurem Projektów ARCHON+ w zakresie prac projektowych dotyczących budowy domów mieszkalnych.

W wymienionym okresie zakupiliśmy projekty domów, które wykorzystaliśmy między innymi przy budowie osiedla domów jednorodzinnych w Katowicach-Zarzeczu.
Zgodnie z zawartą umową o współpracy Biuro Projektów ARCHON+ wykonało dla nas również między innymi:
- koncepcję zagospodarowania terenu wraz z doborem optymalnych projektów,
- wizualizacje osiedla domów jednorodzinnych,
- projekt baneru reklamowego.

Pracownicy ARCHON+ cechują się dużym profesjonalizmem i są pomocni na każdym etapie inwestycji, a dostarczona dokumentacja przygotowana jest starannie i fachowo. Kompleksowa obsługa i szybki kontakt z biurem to dodatkowy atut tej firmy. Polecamy współpracę z ARCHON+ ponieważ jest to firma sprawdzona, solidna i godna zaufania.
 
 

Z poważaniem
Ryszard Pałka

24. Referencje otrzymane od firmy NOWE LOKUM

NOWE LOKUM w czasie swojej dotychczasowej działalności wielokrotnie korzystało z projektów architektonicznych oferowanych przez firmę ARCHON+ z Myślenic. Zarówno sprzedaż samych projektów, ich błyskawiczna wysyłka, jak i sama realizacja procesu inwestycyjnego w oparciu o dokumentację ARCHON+ przebiegała wzorcowo. Wszelkie sprawy związane z zakupem jak i późniejsza obsługa przebiegały zawsze sprawnie i bezproblemowo. Z perspektywy czasu widzimy, że projekty odzwierciedlają aktualny stan przepisów, a dokumentacja dodatkowa (np. projekty wentylacji mechanicznej) sprawiają, że klient może mieć nowoczesny projekt za rozsądne pieniądze.

W warstwie kosztorysowej projekty ARCHON+ wielokrotnie znacząco wyprzedzały ofertę konkurencyjnych pracowni projektowych.

W wyniku naszej współpracy powstało wiele domów jednorodzinnych na indywidualnych działkach oraz osiedle domków jednorodzinnych i wielorodzinnych w Żorach przy ul. Jesiennej i Zimowej.

Możemy śmiało polecić tę pracownię projektową zarówno klientom indywidualnym jak i deweloperom. Profesjonalna obsługa i jakość oferowanych produktów pozwala nam śmiało rekomendować ARCHON+ jako partnera godnego zaufania.
 
 

NOWE LOKUM
Wojciech Wiśniewski

25. Referencje otrzymane od Gminy Gniew

Gmina Gniew, udziela referencji dla firmy ARCHON+, Biura Projektów z siedzibą przy ul. Słowackiego 86, 32-400 Myślenice.

Gmina Gniew zakupiła w czerwcu 2011 roku 3 komplety projektu architektoniczno-budowlanego budynku mieszkalnego - wielorodzinnego "Dom nad bulwarem 15" wraz z niezbędnymi zmianami adaptacyjnymi.

Zakres zmian obejmował:
- przeprojektowanie dachu na dwuspadowy,
- obniżenie poziomu kalenicy do 14 m n.p.t.,
- modyfikację projektu elektrycznego, pozwalającego na stosowanie kuchenek elektrycznych oraz weryfikację obliczeń.

Dostarczona dokumentacja była przygotowana starannie i fachowo. Ponadto wszelkie nasze zmiany i sugestie dotyczące zmian zostały uwzględnione i naniesione.

Współpraca przebiegła w przyjaznej atmosferze, szybki kontakt z biurem oraz kompleksowa obsługa pozwalają by rekomendować Biuro Projektów ARCHON+ jako firmę godną zaufania.
 
 

BURMISTRZ
Maria Taraszkiewicz-Gurzyńska

26. Referencje otrzymane od firmy GRAWIT-BUD SP.J.

Firma GRAWIT-BUD SP.J. GRAŻYNA PAWLAK, WITOLD PAWLAK z siedzibą w Piskórce, woj mazowieckie, gm. Prażmów korzysta od sześciu lat z usług Biura Projektów ARCHON+ z siedzibą w Myślenicach.

Dokumentacja przygotowana jest bardzo fachowo. Pracownicy są zawsze do dyspozycji klienta, chętnie udzielają fachowych porad. Według projektów firmy ARCHON+ zrealizowaliśmy osiem inwestycji. Były to projekty: Dom w glicyniach i Dom w gruszach. Projekty Biura Projektowego ARCHON+ są bardzo funkcjonalne. Klienci którzy zamieszkali w domach projektowanych przez tą firmę, chwalą funkcjonalność domów i świetnie wykorzystaną powierzchnię. To dzięki ich projektom zyskujemy coraz większe grono zadowolonych klientów.

Polecamy firmę ARCHON+ jako świetnego fachowca w dziedzinie projektowania i rzetelnego partnera biznesowego.
 
 

GRAWIT-BUD SP.J.
Grażyna Pawlak, Witold Pawlak

27. Referencje otrzymane od firmy TDJ Estate

Niniejszym potwierdzamy, że ARCHON+ Biuro Projektów z siedzibą w Myślenicach wykonało dla Spółki TDJ Estate 3 projekty domów jednorodzinnych oraz całościową wizualizację Osiedla Wiszowa zlokalizowanego w gminie Zbrosławice.

Z powierzonego zadania Biuro wywiązało się należycie, a jego pracownicy wykazując się kompetencją, ogromną wiedzą oraz zaangażowaniem przyczynili się do jego rzetelnego i profesjonalnego wykonania.

Z uwagi na dotychczasowe doświadczenia z ARCHON+ Biuro Projektów z pełną odpowiedzialnością możemy polecić jego usługi innym firmom oraz partnerom biznesowym.
 
 

Z poważaniem

Prezes zarządu
Maciej Wójcik

28. Referencje otrzymane od firmy P.H.U. TERBUD

Przedsiębiorstwo Dewelopersko-Budowlane "TERBUD" Józef Czyż z siedzibą w Będzinie przy ulicy Piastowskiej 3A współpracuje od ponad ośmiu lat z Biurem Projektów ARCHON+.

Zrealizowaliśmy na podstawie projektów Biura ARCHON+ ponad 40 budynków, ostatnia nasza realizacja osiedla "Nowe Zamkowe" w Będzinie składa sie z 18 segmentów w zabudowie szeregowej według projektu "Dom w klematisach 20 (SA).

Przez cały okres współpraca przebiega wzorowo na każdym etapie, począwszy od koncepcji zagospodarowania działki i dobór projektu po zakup projektu i pomoc techniczno-prawną w trakcie realizacji inwestycji.

Polecamy Firmę ARCHON+ Biuro Projektów jako partnera fachowego i godnego zaufania.
 
 

Z poważaniem

Dyrektor
Artur Czyż

29. Referencje otrzymane od firmy HAJOT Development sp. z o.o.

HAJOT Development sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie udziela pozytywnych referencji firmie ARCHON+ Biuro Projektów z Myślenic.

Od lat współpracujemy z firmą ARCHON+, korzystamy głównie z gotowych projektów domów jednorodzinnych. Realizacja zamówień odbywa się w sposób profesjonalny, z dużym zaangażowaniem pracowników firmy ARCHON+, a dostarczona dokumentacja przygotowana jest starannie i fachowo.

Polecamy Firmę ARCHON+ Biuro Projektów innym inwestorom jako wiarygodnego i solidnego partnera do współpracy.
 
 
HAJOT DEVELOPMENT Sp. z o.o.