Osiedle Zielone Arkady

White

Zielone Arkady to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy realizowany w oparciu o najwyższe standardy budownictwa.

Architekturę budynków wyróżnia nowoczesna forma, funkcjonalność oraz wysoki standard wykonania.

W ramach inwestycji zaplanowano budowę czterech budynków tworzących, spójny, przyjazny mieszkańcom i użytkownikom kompleks.

Pierwszy etap inwestycji został zakończony. W ramach przedsięwzięcia powstał budynek dwupiętrowy, w którym znajduje się łącznie 10 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 32 m2 do 73m2 oraz 6 lokali usługowych o powierzchni od 33m2 do 59m2. W celu uzyskania większego metrażu, istnieje możliwość łączenia ze sobą sąsiadujących lokali. Na terenie kompleksu mieszkalno-usługowego zostały wykonane miejsca parkingowe oraz ciągi komunikacyjne. Cały teren kompleksu został ogrodzony, a wjazd i wejście dodatkowo zostało wyposażone w kontrolę dostępu.

W budynku zostały zastosowane najwyższe standardy wykończenia wyróżniające Zielone Arkady na tle innych inwestycji.

Przygotowano ofertę pakietów wykończenia wnętrz. Decydując się na współpracę z naszymi architektami, Państwa mieszkanie zostanie kompleksowo urządzone i wyposażone, tak aby zapewnić najwyższy poziom komfortu.
 

Lokalizacja:

Osiedle Zielone Arkady zlokalizowane jest w kameralnej dzielnicy Ciechanowa - Zachód przy ul. M.M. Kolbe 68. Lokalizacja inwestycji umożliwia komfortowy i szybki dojazd do wszystkich dzielnic miasta ze względu na usytuowanie bezpośrednio przy wjeździe na nowo oddaną obwodnicę Ciechanowa.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, punkty handlowe i usługowe, kościół gwarantujące komfort codziennego życia mieszkańcom. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w biurze sprzedaży w Ciechanowie

White

Zielone Arkady

ul. Widna 24
06-400 Ciechanów

tel.726-555-230, tel.602-601-092
biuro@zielonearkady.com
www.zielonearkady.com

Wizualizacje

White
White
White

Projekty domów wykorzystane przy planowaniu osiedla