Tynieckie Osiedle

White

Blisko centrum Krakowa, a zarazem z dala od dręczących go smogu i zakorkowanych ulic, stworzyliśmy dla Państwa osiedle domków jednorodzinnych. Zaprojektowaliśmy je z myślą o spokojnym, zdrowym i wygodnym życiu jego mieszkańców.

Tynieckie Osiedle to 18 domów, w tym 14 w zabudowie bliźniaczej i 4 wolno stojące. Ulica Wielogórska zapewnia dojazd do Krakowskiego Rynku i węzłów "Tyniecki" i "Sidzina" zachodniej obwodnicy autostrady A4.

Domy zaprojektowane zostały jako budynki parterowe z poddaszem użytkowym. Wykonywane są do stanu podstawowego lub deweloperskiego, z możliwością wykończenia "pod klucz" według własnych preferencji nabywcy. Każda działka posiada odrębną księgę wieczystą.

Pod względem jakościowym Tynieckie Osiedle spełnia najwyższe standardy. Materiały wykorzystane do budowy domów oraz energooszczędna technologia zapewniają życie w warunkach zgodnych ze standardami ekologii; oszczędzają energię i zasoby portfela. Styl architektury zabudowań utrzymany jest w prostej, ale ciepłej i eleganckiej estetyce, która nadaje Tynieckiemu Osiedlu przyjemny urok podmiejskiej, zielonej dzielnicy.

Okolica Tynieckiego Osiedla słynie z licznych stanowisk archeologicznych oraz zabytkowych obiektów architektonicznych, do których zaliczyć można ruiny średniowiecznych zamków, zespoły dworskie i Opactwo Benedyktynów w Tyńcu.

Tynieckie Osiedle położone jest pośród bujnej i zróżnicowanej roślinności, w bliskim sąsiedztwie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. O jakości powietrza w tej bodaj najczystszej sypialni Krakowa oraz o niecodziennym położeniu Tynieckiego Osiedla, świadczy ponadto fakt, że nieopodal znajdują się cenne rezerwaty przyrody ożywionej i nieożywionej, użytki ekologiczne i pomniki przyrody.

Zagospodarowanie Osiedla zapewnia mieszkańcom optymalną przestrzeń a zarazem najwyższy stopień prywatności i bezpieczeństwa. Zróżnicowane powierzchnie działek w zakresie od 4 do 10 arów umożliwiają indywidualną aranżację przydomowego ogrodu.

Tynieckie Osiedle łączy potrzebę prywatności i intymności z bezpiecznym i nienachalnym życiem w społeczności sąsiedzkiej.

Etap realizacji: 12 z 18 domów jest już sprzedanych i zamieszkanych. W Ofercie pozostały już tylko  domy w zabudowie bliźniaczej (etap realizacji prac wykończeniowych wnętrza oraz ogrodzenia)  i 2 w zabudowie wolnostojącej (stan surowy otwarty, oraz pierwsza kondygnacja).

Planowany termin zakończenia inwestycji: 4 kwartał 2015 roku

Liczba realizowanych domów:
Realizacja obejmuje 18 domów - aktualnie trwają prace nad 6 domami, pozostałe są wykończone.

Biuro Sprzedaży:
ul. Wielogórska 63E
30-398 Kraków
E-mail: biuro@tynieckieosiedle.pl
Tel: 883 777 141

White

ADGT Sp. z o.o.

ul. Głowackiego 8/6
40-052 Katowice

tel.883 777 141
biuro@tynieckieosiedle.pl
www.tynieckieosiedle.pl

Projekty domów wykorzystane przy planowaniu osiedla